در این مقاله می‌توانید مراحل سریع فعال سازی اشتراک بیت دیفندر جدید خود را بیابید. با Bitdefender، این امکان را دارید که یکی از دو روش را برای فعال کردن اشتراکتان انتخاب کنید: اشتراک خود را مستقیماً از طریق لینک موجود در ایمیل خریدی که بلافاصله پس از ثبت سفارش آنلاین برایتان ارسال شده فعال کنید، یا به صورت دستی کد را از ایمیل بردارید. فعال سازی خودکار نیازی به مداخله شما ندارد و فقط تحت شرایط خاصی رخ می‌دهد که در ادامه به تفصیل آن را توضیح خواهیم داد.

در این مطلب به موارد زیر خواهیم پرداخت:

 • فعال سازی اشتراک بیت دیفندر با یک کلیک
 • فعال سازی دستی اشتراک Bitdefender
 • فعال سازی خودکار چگونه عمل می‌کند؟
 • چگونه بفهمم اشتراک من به طور خودکار فعال شده است؟
 • آیا هر بار که Bitdefender را نصب می‌کنم به کد فعال سازی نیاز دارم؟
 • من اشتراک Bitdefender خود را تمدید کردم، اما محصول منقضی شد. چه باید بکنم؟
 • چگونه بیت دیفندر را روی دستگاه‌های خود نصب کنم؟

نکات کاربردی در استفاده از بیت دیفندر

فعال سازی اشتراک بیت دیفندر با یک کلیک

این بخش از این مطلب فعال سازی فوری بیت دیفندر با یک کلیک را پوشش می‌دهد که ساده ترین راه برای فعال کردن اشتراک بیت دیفندر است.

 1. ایمیل تایید ارسال شده توسط Bitdefender را پس از اتمام پرداخت آنلاین باز کنید و بر روی ACTIVE IN CENTRAL کلیک کنید.
 2. پس از کلیک بر روی دکمه ACTIVATE IN CENTRAL، مرورگر وب به صورت پیش فرض باز می‌شود و شما را به Bitdefender Central منتقل می‌کند، جایی که اشتراک بلافاصله پس از ورود فعال می‌شود. اگر حساب فعال ندارید، ساختن آن را انتخاب کنید. Bitdefender Central یک پلت فرم متمرکز برای مدیریت تمام محصولات و خدمات Bitdefender شما است. در این بخش می‌توانید اشتراک خود را با استفاده از کد فعال سازی خریداری شده یا دریافتی به عنوان هدیه فعال کرده و Bitdefender را بر روی هر دستگاهی نصب کنید.
 3. اگر از شما خواسته شد، نحوه استفاده از کد را انتخاب کنید و سپس دکمه CONFIRM ACTIVATION را فشار دهید. به عنوان مثال، می‌توانید تصمیم بگیرید که یک اشتراک جداگانه اضافه کنید یا اشتراک فعلی را تمدید نمایید. گزینه دوم فقط در صورتی در دسترس خواهد بود که یکی از اشتراک‌های فعلی شما با اشتراک جدیدی که می‌خواهید اضافه کنید یکسان باشد.

فعال سازی اشتراک بیت دیفندر با یک کلیک

فعال سازی دستی اشتراک Bitdefender

این بخش از این مطلب فعال سازی دستی را پوشش می‌دهد. فعال سازی دستی به این معنی است که می‌توانید از کد یکبار مصرف ایمیل خرید یا جعبه خرده فروشی برای فعال کردن اشتراک Bitdefender خود به شرح زیر استفاده کنید:

 1. وارد حساب Bitdefender Central خود در https://central.bitdefender.com/ شوید. اگر حساب ندارید، ایجاد یک حساب را انتخاب کنید.Bitdefender Central یک پلت فرم متمرکز برای مدیریت تمام محصولات و خدمات Bitdefender شماست. در این مکان می‌توانید اشتراک خود را با استفاده از کد فعال سازی خریداری شده یا دریافتی به عنوان هدیه فعال کنید و Bitdefender را بر روی هر دستگاهی نصب نمایید.
 2. اگر هیچ اشتراک فعالی در حساب Bitdefender Central خود ندارید، به محض ورود به سیستم از شما خواسته می‌شود که اشتراک جدید خود را فعال کنید یا Bitdefender را خریداری کنید. روی فعال کردن اشتراک خود کلیک کنید. اگر اشتراک دیگری از قبل در حساب مرکزی شما فعال است، به پنل اشتراک‌های من واقع در سمت چپ صفحه دسترسی پیدا کنید. بعد روی + Activate with code کلیک کنید.
 3. کد فعال سازی‌ای را که در ایمیل تایید دریافتی پس از خرید بیت دیفندر به شما داده شده است را وارد کنید.

ⓘ توجه

ایمیل فقط پس از خرید دریافت می‌شود. اگر قبلاً این کد را فعال کرده‌اید و محصول Bitdefender شما منقضی شده است، برای خرید کد جدید به www.bitdefender.com/solutions مراجعه کنید.

 1. برای ادامه روی ACTIVE کلیک کنید.

ⓘ توجه

اگر هنگام وارد کردن کد فعال‌ سازی، خطای «این کد قبلاً برای ایجاد اشتراک استفاده شده است» دریافت کردید، لطفاً پنل اشتراک‌های من را بررسی کنید تا ببینید آیا اشتراک شما قبلاً به حساب مرکزی شما متصل شده است یا خیر.

 1. نحوه استفاده از کد را انتخاب کنید و سپس دکمه CONFIRM ACTIVATION را فشار دهید. به عنوان مثال، می‌توانید انتخاب کنید که اشتراک جداگانه‌ای اضافه کنید یا اشتراک فعلی را تمدید کنید. گزینه دوم فقط در صورتی در دسترس است که یکی از اشتراک‌های فعلی شما با اشتراک جدیدی که می‌خواهید اضافه کنید یکسان باشد.

اشتراک اکنون در حساب Bitdefender Central شما فعال است!

فعال سازی خودکار چگونه عمل می‌کند؟

لازم به ذکر است که این بخش فعال سازی خودکار را پوشش می‌دهد و منحصراً برای مشتریان بیت دیفندر در دسترس است.

هنگامی که از طریق وب‌سایت بیت دیفندر خرید انجام می‌دهید، فعال سازی بلافاصله پس از تکمیل تراکنش انجام می‌شود. هیچ اقدام یا عمل دیگری از طرف شما لازم نیست. فقط کاربران موجود بیت دیفندر می‌توانند از فعال سازی خودکار بهره ببرند تا زمانی که شرایط زیر رعایت شده باشند:

 • شما در گذشته بیت دیفندر را از وب‌سایت خریداری کرده‌اید
 • از قبل اشتراک Bitdefender را در همین حساب Bitdefender Central فعال کرده‌اید
 • اشتراک قدیمی بیت دیفندر شما هنوز معتبر است

اگر خرید جدید با نام و شماره عضویت محصولی که قبلاً در حساب مرکزی شما فعال است مطابقت داشته باشد (به عنوان مثال هر دو بیت دیفندر توتال سکیوریتی، 5 کاربر باشند) اشتراک قدیمی به طور خودکار تمدید می‌شود. در غیر این صورت اشتراک جدید به صورت موازی فعال و اضافه خواهد شد.

چگونه بفهمم اشتراک من به طور خودکار فعال شده است؟

هنگامی که اشتراک به طور خودکار فعال می‌شود، مشتریان یک ایمیل جداگانه دریافت می‌کنند که به آن‌ها اطلاع می‌دهد که اشتراک به طور خودکار فعال شده و با حساب Bitdefender Central آن‌ها مرتبط شده است. در نتیجه، اگر اشتراک بیت دیفندر به طور خودکار فعال شود و شما سعی کنید آن را با استفاده از یکی از روش‌های فعال سازی توضیح داده شده در بالا فعال کنید، با پیام «اشتراک شما قبلاً فعال است» مواجه خواهید شد.

ایمیل: اشتراک Bitdefender شما به طور خودکار فعال شده است.

سوالات متداول درباره اشتراک بیت دیفندر

اشتراک من چه زمانی شروع می‌شود؟

اشتراک Bitdefender شما بلافاصله پس از سفارش آنلاین فعال می‌شود. از لحظه‌ای که کد از طریق فروشگاه آنلاین www.bitdefender.com خریداری شده و برای کاربر ارسال می‌شود ساعت شروع به شمارش می‌کند، حتی اگر در حساب مرکزی بازخرید نشده باشد و یا در حال استفاده نباشد. بنابراین اشتراک از همان روز ثبت سفارش شروع می‌شود، نه روزی که کد در Bitdefender Central فعال می‌شود.

آیا هر بار که Bitdefender را نصب می‌کنم به کد فعال سازی نیاز دارم؟

خیر. کدهای Bitdefender فقط باید یک بار فعال شوند و معمولا فقط در یک حساب Bitdefender Central مورد نیاز هستند. به این صورت که پس از فعال شدن اشتراک، دیگر نیازی به کد فعال سازی در فرآیند نصب نیست، چون تمام نصب‌ها مستقیماً از حساب Bitdefender Central مدیریت می‌شوند.

من اشتراک Bitdefender خود را تمدید کردم، اما محصول منقضی شد. چه باید بکنم؟

اگر اشتراکی خریداری کرده‌اید و اعتبار جدید در محصول نصب‌شده منعکس نشده است، کافی است از سیستم خارج شوید و با استفاده از دکمه Switch Account دوباره به حساب مرکزی خود وارد شوید. این کار حساب Bitdefender شما را تازه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که از اشتراک تمدید شده استفاده کنید.

چگونه بیت دیفندر را روی دستگاه‌های خود نصب کنم؟

شما نیازی به نصب مجدد بیت دیفندر در دستگاه‌هایی که از قبل محافظت شده‌اند ندارید. اگر قبلا اشتراکتان را فعال کرده‌اید و برای فرآیند نصب در یک دستگاه جدید به کمک نیاز دارید، ابتدا به حساب Bitdefender Central خود وارد شوید. پنل My Devices را انتخاب کنید، سپس روی + نصب محصولات Bitdefender در دستگاه‌های خود کلیک کنید و مراحل روی صفحه را برای نصب Bitdefender دنبال کنید.