Bitdefender Central یک نرم افزار امنیتی مبتنی بر وب بوده که در آن به همه ویژگی‎ها و همین‌طور خدمات آنلاین محصولات دسترسی خواهید داشت و قادر خواهید بود از راه دور، کارهای بسیار مهم خود را بر روی رایانه‌هایی که نرم افزار امنیتی Bitdefender روی آن‌ها قرار گرفته است انجام دهید.

این آنتی ویروس علاوه بر اینکه به نحو احسن از رایانه‌های شما محافظت می‌کند، موجب می‌شود تجربه بسیار خوشایندی نیز از مدیریت و همین‌طور استفاده کردن از محصولاتش بر روی تمام رایانه‌ها (Windows، Mac وAndroid ) داشته باشید و این در حقیقت دلیل به وجود آمدن Bitdefender Central است. در ادامه این مطلب قصد داریم نحوه نصب Bitdefender در ویندوز، macOS، اندروید و iOS را برای شما بیان کنیم. پیش از نصب، لطفاً مطمئن شوید که Bitdefender subscription در Central account شما فعال است.

در ادامه مطلب نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر در ویندوز، macOS، اندروید و iOS قصد داریم مباحث زیر را برای شما شرح دهیم:

 • نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر در ویندوز
 • نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر بر روی مک
 • نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر در اندروید
 • نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر در iOS
 • فعال سازی Bitdefender subscription با یک کلیک
 • فعال سازی Bitdefender subscription به صورت دستی

چگونه اشتراک بیت دیفندر را فعال کنیم

نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر در ویندوز

برای نصب بیت دیفندر در ویندوز خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد حساب Bitdefender Central خود شوید. اگر از قبل یک حساب کاربری ندارید حتما جهت ایجاد کردن یک حساب اقدام کنید.
 2. سپس به My Devices بروید و بر روی گزینه Install Bitdefender products on your devices ضربه بزنید.
 3. اکنون یک پنجره جدید ظاهر می‌شود. Security را انتخاب کرده و بر روی This device کلیک کنید تا Bitdefender بر روی کامپیوتر شما نصب شود.
 4. سپس کمی صبر کنید تا دانلود کامل شود، سپس نصب کننده را اجرا کنید.
 5. ایتدا بسته نصب به روز رسانی شده و سپس setup wizard ظاهر می‌شود. دانلود فایل‌های نصب می‌تواند زمان زیادی طول بکشد، به ویژه اگر اینترنت شما کند باشد.
 6. زبان مورد نظر خود را برای نصب بیت دیفندر انتخاب کنید.
 7. برای تأیید تنظیمات برگزیده و شروع نصب، بر روی گزینه Install ضربه بزنید. اکنون کمی صبر کنید تا نصب کامل شود.
 8. برای شروع اسکن سیستم، بر روی گزینه Start Device Assessment ضربه بزنید. پس از اتمام اسکن، بر روی گزینه Open Bitdefender Interface کلیک کنید. اگر مایل به انجام اسکن نیستید، به سادگی گزینه Skip را انتخاب کنید.
 9. در نهایت برای دسترسی به رابط Bitdefender بر روی گزینه Finish ضربه بزنید.

اکنون Bitdefender بر روی ویندوز شما نصب شده است.

نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر بر روی مک

برای نصب بیت دیفندر بر روی مک، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد حساب Bitdefender Central خود شوید. اگر از قبل یک حساب کاربری ندارید حتما جهت ایجاد کردن یک حساب اقدام کنید.
 2. بر روی پنل My Devices ضربه بزنید.
 3. در پنجره My Devices، بر روی گزینه Install Bitdefender products on your devices کلیک کنید.
 4. اکنون یک پنجره جدید ظاهر می‌شود. Security را انتخاب کرده و بر روی This device کلیک کنید تا Bitdefender بر روی کامپیوتر شما نصب شود.
 5. نصب کننده بر روی سیستم شما و در داخل پوشه Downloads دانلود خواهد شد. بر روی فایل bitdefender با پسوند pkg دوبار کلیک کنید و سپس دستورالعمل‌های نمایش داده شده بر روی صفحه را دنبال کنید. اگر از شما خواسته شد بر روی گزینه Allow ضربه بزنید و سپس Continue را انتخاب کنید.
 6. در مرحله بعد، مراحل لازم برای نصب Bitdefender را در مک دنبال کنید و سپس بر روی گزینه Continue ضربه بزنید.
 7. برای ادامه نصب، بر روی گزینه agree کلیک کنید.
 8. دیسکی که می‌خواهید نرم افزار Bitdefender را در آن نصب کنید انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Continue ضربه بزنید. بعد از آن، گزینه Install را انتخاب کنید.
 9. هنگامی که از شما خواسته شد، نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ کنید، سپس بر روی گزینه Install Software ضربه بزنید.
 • یک پنجره ظاهر می‌شود و Bitdefender Antivirus for Mac به طور خودکار دانلود و بر روی مک شما نصب خواهد شد. اگر مشاهده کردید که Sierra، macOS Yosemite و El Capitan را دارید، بدانید که نصب کامل شده است.

تنها در صورتی که مک شما از macOS High Sierra یا نسخه جدیدتر هم‌چون Mojave، Big Sur و Catalina استفاده می‌کند، مراحل زیر را دنبال کنید. پیش از آن ببینید مک شما از کدام نسخه macOS استفاده می‌کند؛ زیرا در نسخه‌ قدیمی macOS هیچ نیازی به دنبال کردن مراحل اضافی زیر وجود ندارد.

 • اگر High Sierra را دارید، اعلانی دریافت خواهید کرد که به شما می‌گوید یک برنامه در سیستم شما توسط Bitdefender مسدود شده است. این یک خطا نیست، بلکه فقط یک بررسی امنیتی است، بنابرین بر روی گزینه OK ضربه‌ بزنید.

این اعلان به خاطر ویژگی جدیدی که همراه با High Sierra معرفی شده است نمایش داده می‌شود. این ویژگی موجب می‌شود تنها پسوندهای هسته (KEXT) که توسط کاربر تأیید شده‌اند در سیستم بارگذاری شوند. هنگامی که درخواستی برای بارگیری افزونه‌ای داده می‌شود که کاربر هنوز آن را تأیید نکرده است، این درخواست رد شده و macOS هشداری به کاربر می‌دهد.

 • Bitdefender پنجره‌ای را به شما نشان می‌دهد که در آن مراحلی برای اجرای صحیح Bitdefender وجود دارد. بر روی لینک Security & Privacy ضربه بزنید.
 • با این کار Security & Privacy باز خواهد شد. برای اعمال کردن تغییرات، بر روی نماد قفل در سمت چپ پایین کلیک کنید. هنگامی که از شما خواسته شد، رمز عبور macOS خود را وارد کنید، سپس گزینه Unlock را فشار دهید.
 • در قسمت پایین پنجره بر روی گزینه Allow ضربه بزنید. همین‌طور می‌توانید Bitdefender را از لیست انتخاب کرده و بر روی گزینه OK کلیک کنید.

اکنون شما با موفقیت آنتی ویروس Bitdefender را بر روی مک در High Sierra نصب کرده‌اید.

نحوه ادامه نصب در Mojave 10.14 یا نسخه بالاتر  

 1. اگر Mojave یا نسخه جدیدتر macOS را دارید، اعلانی دریافت خواهید کرد که به شما می‌گوید یک برنامه در سیستم شما توسط Bitdefender مسدود شده است. این یک خطا نیست، بلکه فقط یک بررسی امنیتی است، بنابرین بر روی گزینه OK ضربه‌ بزنید.
 2. Bitdefender پنجره‌ای را به شما نشان می‌دهد که در آن مراحلی برای اجرای صحیح Bitdefender وجود دارد. بر روی لینک Security & Privacy ضربه بزنید.
 3. با این کار Security & Privacy باز خواهد شد. برای اعمال کردن تغییرات، بر روی نماد قفل در سمت چپ پایین کلیک کنید. هنگامی که از شما خواسته شد، رمز عبور macOS خود را وارد کنید، سپس گزینه Unlock را فشار دهید.
 4. در قسمت پایین پنجره بر روی گزینه Allow ضربه بزنید. همین‌طور می‌توانید Bitdefender را از لیست انتخاب کرده و بر روی گزینه OK کلیک کنید.
 5. اکنون در پنجره Security & Privacy بر روی گزینه Privacy ضربه بزنید.
 6. سپس گزینه Full Disk Access در نوار کناری انتخاب کنید.
 7. کادر مقابل این دو ورودی زیر را علامت بزنید:
 • SPSE
 • Antivirus for Mac
 1. اکنون پیغام زیر ظاهر خواهد شد: «Antivirus for Mac»Antivirus for Mac” will not have full disk access until it is quit. گزینه Quit & Reopen را فشار دهید.
 2. برای تکمیل تنظیمات، رایانه خود را مجددا راه‌اندازی کنید.

اکنون شما Bitdefender را با موفقیت در Mojave، Catalina یا Big Sur نصب کرده‌اید.

نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر در اندروید

برای نصب بیت دیفندر در اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه Google Play را در تلفن همراه یا رایانه خود که دارای Android است باز کنید.
 2. Bitdefender Mobile Security را در Google Play جستجو کنید. پس پیدا کردن برنامه، آن را انتخاب کرده و بر روی گزینه «Install» ضربه بزنید تا Bitdefender Mobile Security در اندروید شما دانلود شود.
 3. پس از اتمام دانلود، برنامه Bitdefender Mobile Security را باز کنید. کادر کنار «I agree with the Subscription agreement» را علامت بزنید و پس از مطالعه کردن شرایط اشتراک و موافقت کردن با آن‌ها، بر روی گزینه «ادامه یا continue» کلیک کنید.
 4. سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد حساب Bitdefender Central خود شوید.
 5. در صفحه configuration بر روی گزینه GET STARTED ضربه بزنید.
 6. برای تکمیل کردن نصب و ایمن سازی مرورگرهای خود، باید ویژگی Web Protection را در Bitdefender Mobile Security روشن کنید. برای انجام این کار بر روی گزینه ACTIVE ضربه بزنید.
 7. در صفحه Accessibility، بر روی برنامه Bitdefender Mobile Security کلیک کنید.
 8. سپس «Use Bitdefender Mobile Security» را در حالت on قرار دهید.
 9. اکنون گزینه «Allow» را انتخاب کنید. شما باید به Bitdefender اجازه دهید به کل دستگاه شما دسترسی داشته باشد تا بتواند سایر وب‌سایت‌های خطرناک موجود در مرورگرها را اسکن و مسدود کند.
 • به صفحه نصب برگردید، اکنون شما می‌توانید از ویژگی اسکن کامل دستگاه بهره‌مند شوید. برای شروع اسکن بر روی گزینه Scan Now ضربه بزنید. اگر قصد دارید اسکن کامل دستگاه را در تایم دیگری انجام دهید، گزینه SKIP را انتخاب کنید.
 • به Bitdefender اجازه دهید فایل‌های مختلف را در دستگاه شما اسکن کند.
 • Bitdefender شروع به اسکن کردن برنامه‌های شما می‌‌کند. چند دقیقه منتظر کنید تا اسکن دستگاه شما به پایان برسد.

اکنون Bitdefender بر روی گوشی هوشمند یا دستگاه اندرویدی شما نصب شده است.

نحوه نصب آنتی ویروس بیت دیفندر در iOS

برای نصب بیت دیفندر در iOS، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه آپ استور را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.
 2. «Bitdefender Mobile Security» را در این برنامه جستجو کنید. پس از پیدا کردن برنامه مورد نظر، بر روی نماد ابر که روی آن یک فلش رو به پایین وجود دارد ضربه بزنید تا Bitdefender Mobile Security را برای iOS دانلود کنید.
 3. پس از اتمام دانلود، اپلیکیشن Bitdefender Mobile Security را باز کنید و در صفحه welcome screen بر روی گزینه «Get started» ضربه بزنید.
 4. کادر کوچکی که وجود دارد را علامت بزنید. پس از مطالعه کردن شرایط اشتراک و موافقت کردن با آن‌ها، گزینه «ادامه یا همان continue» را انتخاب کنید.
 5. اکنون با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد حساب Bitdefender Central خود شوید.
 6. برای تکمیل نصب و ایمن سازی مرورگرهای خود، باید ویژگی Web Protection را در Bitdefender Mobile Security روشن کنید. سپس در پایین صفحه به نماد «Web Protection» دسترسی پیدا کنید.
 7. پس از مطالعه کردن Web Protection privacy policy برای موافقت کردن با آن، بر روی گزینه «I Agree» ضربه بزنید.
 8. در مرحله بعد، هنگامی که از شما خواسته شد نصب web scan filter را ادامه دهید، بر روی گزینه «allow» کلیک کنید.
 9. اگر یک روش احراز هویت هم‌چون اثر انگشت یا کد پین برای محافظت از دستگاه خود تنظیم کرده‌اید، باید از آن استفاده کنید. پس از مدت کوتاهی، Web Protection فعال خواهد شد.

اکنون Bitdefender با موفقیت بر روی IOS شما نصب شده است.

فعال سازی Bitdefender subscription با یک کلیک

فعال سازی Bitdefender subscription با یک کلیک یکی از ساده ترین روش‌ها برای انجام این کار است.

 1. ایمیل تایید ارسال شده توسط Bitdefender را باز کنید و بر روی ACTIVE IN CENTRAL ضربه بزنید.
 2. پس از کلیک کردن بر روی گزینه ACTIVATE IN CENTRAL، مرورگر وب پیش فرض باز خواهد شد و شما را به Bitdefender Central می‌برد، مکانی که پس از ورود به آن Bitdefender subscription بلافاصله فعال می‌شود. اگر یک حساب مرکزی ندارید، حتما جهت ایجاد آن اقدام کنید.

Bitdefender Central یک پلتفرم برای مدیریت کردن تمام محصولات و خدمات Bitdefender شما است. شما می‌توانید اشتراک خود را با استفاده از کد فعال سازی، فعال کرده و سپس Bitdefender را بر روی هر دستگاهی نصب کنید.

 1. اگر از شما خواسته شد، نحوه استفاده از کد را انتخاب کنید و سپس گزینه CONFIRM ACTIVATION را فشار دهید.

هم اکنون Bitdefender subscription در حساب Bitdefender Central شما فعال شده است!

چگونه ESET Mail Security را برای Microsoft Exchange Server 4.3.10005.0 Beta حذف کنیم؟

فعال سازی Bitdefender subscription به صورت دستی

برای فعال سازی Bitdefender subscription به صورت دستی، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد حساب Bitdefender Central خود در https://central.bitdefender.com/ شوید. اگر  حساب ندارید، حتما جهت ایجاد یک حساب اقدام کنید.

Bitdefender Central یک پلتفرم برای مدیریت کردن تمام محصولات و خدمات Bitdefender شما است. شما می‌توانید اشتراک خود را با استفاده از کد فعال سازی، فعال کرده و سپس Bitdefender را بر روی هر دستگاهی نصب کنید.

 1. اگر هیچ اشتراک فعالی در حساب Bitdefender Central خود ندارید، به محض ورود به سیستم از شما خواسته می‌شود که اشتراک جدید خود را فعال کرده یا Bitdefender را خریداری کنید. سپس بر روی ACTIVATE YOUR SUBSCRIPTION ضربه بزنید.

اگر اشتراک دیگری در حساب مرکزی خود به صورت فعال دارید، به پانل My Subscriptions واقع در سمت چپ صفحه بروید و سپس بر روی Activate with code کلیک کنید.

 1. کد تایید ارسال شده توسط Bitdefender را وارد کنید. اگر بیت دیفندر را از یک فروشگاه خریداری کرده باشید، می‌توانید کد را بر روی کارت داخل جعبه مربوط به این آنتی ویروس پیدا کنید.

ایمیل تنها پس از خرید برای شما ارسال می‌شود. اگر قبلاً این کد را فعال کرده‌اید و محصول Bitdefender شما منقضی شده است، برای خرید کد جدید به وب‌سایتwww.bitdefender.com/solutions  مراجعه کنید.

 1. برای ادامه بر روی گزینه ACTIVE ضربه بزنید.
 2. نحوه استفاده از کد را انتخاب کرده و سپس گزینه CONFIRM ACTIVATION را فشار دهید.

هم اکنون Bitdefender subscription در حساب Bitdefender Central شما فعال شده است!