در این مقاله نحوه نصب Bitdefender را بر روی لپتاپ‌های ویندوز، مک، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید یا iOS به شما آموزش خواهیم داد. توجه داشته باشید که قبل از نصب، باید مطمئن شوید اشتراک Bitdefender حسابتان فعال است، به این ترتیب محصولی که نصب می‌کنید می‌تواند اعتبار خود را از حسابتان بازیابی کند.

در این مطلب از آوادسکیور ارائه دهنده لایسنس آنتی ویروس eset قصد داریم به موارد زیر بپردازیم:

 • نحوه نصب بیت دیفندر در ویندوز
 • نحوه نصب بیت دیفندر در مک بوک
 • نحوه نصب بیت دیفندر در اندروید
 • نحوه نصب بیت دیفندر در iOS

نحوه نصب بیت دیفندر در ویندوز

جهت نصب بیت دیفندر در ویندوز:

 1. وارد حساب Bitdefender Central خود شوید. اگر حساب کاربری فعال ندارید، نیاز است که در ابتدا ثبت نام کنید.
 2. به My Devices بروید، سپس روی + نصب محصولات Bitdefender در دستگاه (+ Install Bitdefender products on your devices) کلیک کنید.
 3. یک پنجره جدید ظاهر می‌شود. Security را انتخاب کرده، سپس روی This device کلیک کنید تا Bitdefender بر روی کامپیوتر شما نصب شود.
 4. در این مرحله صبر کنید تا دانلود فایل کامل شود و سپس فایل را نصب و اجرا کنید.
 5. در ابتدای این مرحله از نصب، برنامه به روزرسانی می‌شود، و پس از آن wizard راه اندازی و ظاهر خواهد شد. دانلود فایل‌‌ها و نصبشان می‌تواند زمان زیادی طول بکشد، به خصوص زمانی که اینترنت کند باشد پس لطفا صبور باشید و سیستم را خاموش نکنید.
 6. زبان مورد نظر برای نصب برنامه را انتخاب کنید.
 7. برای تأیید تنظیمات انتخاب شدت و شروع نصب، روی Install کلیک کنید. سپس صبر کنید تا نصب کامل شود.
 8. برای شروع اسکن بخش‌های مهم سیستم، روی Start Device Assessment کلیک کنید. پس از تمام شدن اسکن، روی Open Bitdefender Interface کلیک نمایید. اگر مایل به انجام اسکن نیستید، به سادگی روی Skip کلیک کنید و از این مرحله بگذرید.
 9. در ابتدای کار می‌توانید جزئیات مربوط به اشتراک فعال خود را ببینید. برای دسترسی به رابط Bitdefender روی Finish کلیک کنید.

Bitdefender اکنون بر روی ویندوز شما نصب شده است.

نحوه نصب بیت دیفندر در ویندوز

نحوه نصب بیت دیفندر در مک بوک

 1. وارد حساب Bitdefender Central خود شوید. اگر حساب کاربری فعال ندارید، نیاز است که در ابتدا ثبت نام کنید.
 2. پنل My Devices را انتخاب کنید.
 3. در پنجره My Devices، روی + نصب محصولات Bitdefender در دستگاه‌های خود یا همان + Install Bitdefender products on your devices کلیک کنید.
 4. در این بخش یک پنجره جدید به روی شما باز می‌شود. Security را انتخاب کنید، سپس روی This device کلیک نمایید تا Bitdefender در مک فعلی شما نصب شود.
 5. فایل بر روی سیستم شما در داخل پوشه Downloads ذخیره خواهد شد. روی فایل bitdefender با پسوند pkg کلیک کنید و دستورالعمل‌ها را دنبال نمایید. در صورت درخواست روی Allow کلیک کرده و سپس Continue را بزنید.
 6. در ادامه مراحل لازم برای نصب Bitdefender روی مک خود را طی خواهید کرد. ابتدا بر روی Continue کلیک کنید.
 7. برای ادامه نصب، باید با شرایط قرارداد اشتراک نرم افزار یا همان Subscription Agreement موافقت کنید.
 8. دیسکی را که می‌خواهید نرم افزار Bitdefender در آن نصب شود انتخاب کنید، سپس بر روی Continue کلیک کرده و پس از آن، Install را انتخاب نمایید.
 9. هنگامی که از شما خواسته شد، نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ کنید، سپس روی Install Software کلیک نمایید.
 • در این مرحله یک پنجره کوچک ظاهر شده و Bitdefender Antivirus for Mac به طور خودکار دانلود و بر روی مک شما نصب خواهد شد.

اگر سیستم شما از نوع‌های macOS Yosemite، El Capitan یا Sierra باشد، تا اینجا نصب شما کامل شده است. اما در صورتی که مک شما از نوع macOS High Sierra یا نسخه‌های جدیدتر مثل Mojave، Catalina، Big Sur باشد، نیاز خواهید داشت که مراحل را به صورت زیر ادامه دهید.

نحوه نصب بیت دیفندر در مک بوک

نحوه ادامه نصب در High Sierra 10.13

 • اگر High Sierra دارید، در این مرحله به شما اطلاع داده‌ می‌شود که یک برنامه توسط Bitdefender مسدود شده است. این یک خطا به حساب نمی‌آید و تنها یک بررسی امنیتی ساده است، فقط روی OK کلیک کنید. این اعلان به دلیل ویژگی جدیدی که با High Sierra معرفی شده است پیش می‌آید. این ویژگی باعث می‌شود که تنها پسوندهای مطمئنی که توسط کاربر تأیید شده‌ باشند در سیستم بارگذاری شوند. وقتی درخواستی برای بارگیری افزونه‌ای که کاربر هنوز آن را تأیید نکرده‌ است ارسال می‌شود، این درخواست رد شده و macOS هشداری به شما نمایش می‌دهد.
 • در ادامه برای کمک به شما در راه اندازی، Bitdefender پنجره ای را نشان می‌دهد که مراحل لازم برای اجرای صحیح Bitdefender را فهرست کرده است. روی لینک امنیت و حریم خصوصی کلیک کنید.
 • با این کار Security & Privacy باز خواهدشد. برای انجام تغییرات، روی نماد قفل در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنید. وقتی از شما خواسته شد، رمز عبور macOS را وارد کرده و سپس باز Unlock را انتخاب نمایید.
 • روی دکمه Allow، در قسمت پایین پنجره کلیک کنید و Bitdefender را از لیست انتخاب کرده، سپس روی OK کلیک نمایید.

اکنون شما با موفقیت آنتی ویروس Bitdefender را در مک بوک High Sierra نصب کرده‌اید.

نحوه ادامه نصب در Mojave 10.14 یا بالاتر

 • اگر Mojave یا نسخه جدیدتری از macOS دارید، در این مرحله به شما اطلاع داده‌ می‌شود که یک برنامه توسط Bitdefender مسدود شده است. این یک خطا نیست و فقط یک بررسی امنیتی ساده است، فقط روی OK کلیک کنید.
 • برای کمک به شما در راه اندازی، Bitdefender پنجره‌ای نشان می‌دهد که مراحل لازم برای اجرای صحیح Bitdefender را فهرست کرده است. روی لینک امنیت و حریم خصوصی یا همان Security & Privacy کلیک کنید.
 • با این کار Security & Privacy باز می‌شود. برای انجام تغییرات، روی نماد قفل در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنید. وقتی از شما خواسته شد، رمز عبور macOS خود را وارد نموده و سپس باز کردن قفل یا همان Unlock را فشار دهید.
 • روی دکمه Allow، در قسمت پایین پنجره کلیک کنید. يا Bitdefender را از لیست انتخاب نموده، سپس OK را انتخاب نمایید.
 • . تب Privacy را در پنجره Security & Privacy انتخاب کنید.
 • روی Full Disk Access در نوار کناری کلیک کنید.
 • این دو ورودی Bitdefender از لیست را علامت بزنید:
 • Bitdefender.SPSE
 • Antivirus for Mac
 • در این مرحله پیام زیر ظاهر می‌شود: «Antivirus for Mac» تا زمانی که روی Quit & Reopen کلیک نکنید، دسترسی کامل به دیسک نخواهید داشت. پس Quit & Reopen را فشار دهید.
 1. برای تکمیل تنظیمات، مک خود را راه اندازی مجدد کنید.

حالا شما Bitdefender را با موفقیت در Mojave، Catalina یا Big Sur نصب کرده‌اید.

نکات کاربردی درباره آنتی ویروس Bitdefender

نحوه نصب بیت دیفندر در اندروید

 1. برنامه Google Play را در تلفن یا کامپیوترتان که سیستم عامل Android دارد باز کنید.
 2. Bitdefender Mobile Security را در Google Play جستجو کرده و پس از پیدا کردن برنامه، آن را انتخاب کرده و روی «Install» ضربه بزنید تا Bitdefender Mobile Security روی گوشی یا سیستم اندروید شما دانلود شود.
 3. پس از اتمام دانلود، برنامه Bitdefender Mobile Security را باز کنید. کادر کنار «من با توافقنامه اشتراک موافقم» یا همان ‘I agree with the Subscription agreement’ را علامت بزنید و پس از خواندن و موافقت با شرایط اشتراک، روی «ادامه» کلیک کنید.
 4. سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد حساب Bitdefender Central خود شوید.
 5. روی GET STARTED در صفحه پیکربندی ضربه بزنید.
 6. برای تکمیل نصب و ایمن سازی مرورگرهای خود، باید ویژگی Web Protection را در Bitdefender Mobile Security روشن کنید. به این منظور روی ACTIVE ضربه بزنید.
 7. در صفحه Accessibility، روی برنامه Bitdefender Mobile Security ضربه بزنید.
 8. سپس «Use Bitdefender Mobile Security» را در حالت روشن قرار دهید.
 9. برای تأیید عمل، «Allow» را انتخاب کنید. Accessibility Service مورد نیاز است تا Bitdefender بتواند وب‌سایت‌های خطرناکی که مرورگرها به آن‌ها دسترسی دارند را اسکن و مسدود نماید.
 • به صفحه نصب برگردید و حالا این امکان را خواهید داشت که دستگاه اندرویدی خود را اسکن کنید. روی Scan Now ضربه بزنید. اگر می‌خواهید بعداً اسکن را انجام دهید، SKIP را انتخاب کنید.
 • به Bitdefender اجازه دهید تا فایل‌های مختلف را در دستگاه اسکن کند.
 • Bitdefender شروع به اسکن برنامه‌های شما می‌کند. صبر کنید تا اسکن کامل شود.

Bitdefender اکنون بر روی گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی شما نصب شده است.

نحوه نصب بیت دیفندر در iOS

 1. برنامه App Store را در iPhone یا iPad خود باز کنید.
 2. «Bitdefender Mobile Security» را در اپ استور جستجو کنید. پس از مکان یابی برنامه، روی نماد ابر با یک فلش به سمت پایین ضربه بزنید تا Bitdefender Mobile Security را برای iOS دانلود کنید.
 3. پس از اتمام دانلود، اپلیکیشن Bitdefender Mobile Security را باز کنید و روی «شروع به کار» یا همان ‘Get started’ در صفحه خوش آمدگویی ضربه بزنید.
 4. کادر کوچک را علامت بزنید و پس از خواندن و موافقت با قرارداد اشتراک، «ادامه» را انتخاب کنید.
 5. اکنون با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب Bitdefender Central خود شوید.
 6. برای تکمیل نصب و ایمن سازی مرورگرهای خود، باید ویژگی Web Protection را در Bitdefender Mobile Security روشن کنید. به نماد «محافظت وب» یا همان ‘Web Protection’ در پایین صفحه بروید.
 7. پس از خواندن و موافقت با شرایط حفظ حریم خصوصی وب، روی «موافقم» یا همان I agree ضربه بزنید.
 8. در مرحله بعد، هنگامی که از شما خواسته شد تا اسکن وب را ادامه دهید، روی «اجازه» یا allow ضربه بزنید.
 9. در این مرحله اگر یک روش احراز هویت (اثر انگشت یا کد پین) برای محافظت از دستگاه شما تنظیم شده است، باید از آن استفاده کنید. پس از مدتی انتظار، Web Protection فعال خواهدشد. در ادامه رمز عبور آیفون را وارد می‌کنیم.

Bitdefender Mobile Security برای iOS اکنون روی دستگاه شما نصب شده است. و تمام! دستگاه‌های شما اکنون در برابر خطرات دیجیتال محافظت می‌شوند.

نحوه دانلود و نصب نرم افزار امنیتی ESET NOD32